O nas

Agencja interaktywna

WEBKOMP Skuteczny marketing w sieci!

Projektujemy strony internetowe oraz tworzymy i realizujemy skuteczne strategie marketingowe w Internecie.

Projektowanie stron i sklepów internetowych oraz pozycjonowanie stron są głównym profilem działalności naszej agencji. Nasza agencja tworzona jest przez grupę utalentowanych, pełnych pasji osób, które od lat związane są z branżą programistyczną oraz reklamową.

Nasz zespół tworzony jest przez grupę ludzi, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w różnych aspektach marketingu internetowego łączą swoje siły, by realizować cele naszych klientów. We współpracy z naszymi klientami kierujemy się zasadą win-win – dążymy do zwycięstwa obu zaangażowanych stron. Z uwagą obserwujemy jak zmienia się świat i stale uczestniczymy w tych zmianach. Realizując nasze projekty wykorzystujemy najnowsze standardy i aktualne trendy w branży internetowej, korzystając przy tym z optymalnych, sprawdzonych rozwiązań.

Szeroki wachlarz kompetencji naszego zespołu, pozwala nam nieustannie rozwijać i poszerzać zakres naszych działań. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko tworzenie stron internetowych, ale także takie usługi jak: administracja stron WWW, integracje systemów IT, czy kampanie reklamowe w Google. Pomożemy również zarejestrować domenę, a skrzynkę pocztową oraz wszystkie pliki budujące stronę internetową możemy umieścić na naszych serwerach. Dążymy do tego, aby tworzone przez nas strony internetowe były ciekawe, intuicyjne i angażujące użytkownika. Przyświeca nam nasz nadrzędny cel – pomóc naszym klientom zaistnieć w sieci i zwiększyć widoczność ich biznesów.